Přihlaste se a využijte web naplno TIPYNAVYLETY.NET »

výstava kamélilí

 

NápovědaFórum » Památky  

+ přidat příspěvek
výstava kamélilí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2015 22:00 Muž Pendergast [0] - cyklostezky v prirodeRe: supík - Byci skala
Vsem kdo zde jeste nebyli " Byci skala" tak doporucuji k navsteve. Velice zajimave. Za videni stoji cele Josefovske udoli - Hut, chata Svycarna, jeskyne Vypustek - ktera za valky slouzila jako sklad munice, pozdeji k vyrobe leteckych motoru a pote jako protiatomovy kryt. palec . Pekne cyklotrasy jak pro rodiny tak pro poradne bajkery hop . Bydlim za rohem :) . Kdo rad leze po skalach, tak zde to muze vyzkouset.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2015 10:27 supík – Býčí skála
Fotka k příspěvku Ahoj turisti, sice jsou návštěvy na tomto webu značně sporadické (což je škoda), ale třeba se někdo nechá inspirovat. Návštěva určitě stojí za to, není třeba baterka, jeskyně je osvětlená, parkovat se dá na krajnici u jeskyně.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2014 14:31 supík – do jarní přírody
Fotka k příspěvku Ahoj turisti a výletníci. Letošní jaro přišlo s předstihem a je na čase někam vyrazit. Tak jestli vám není cizí udělat pár kroků v přírodě, tak bych doporučoval návštěvu Údolí Chlébského potoka, kde každoročně kvete spousta bledulí. Výchozí bod buď z Nedvědice (okružní trasa asi 14km) nebo o něco kratší trasa ze Skorotic. Návštěvu je možné spojit s prohlídkou hradu Pernštejna, zajímavého kostela v Doubravníku, kde je hrobka Pernštejnů nebo si třeba projít Květnici u Tišnova.
www.ceskatelevize.cz/…/
www.turistika.cz/…
ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2014 10:23 supík – výstava kamélilí
Fotka k příspěvku Od 7.3. do 16.3.2014 se bude konat na zámku v Rájci Jestřebí už tradiční výstava kamélií. Květiny jsou naaranžovány přímo v historických místnostech zámku,je možné si je případně i zakoupit. Tak zahradníci neváhejte, opravdu to stojí za to. Jenom nezapomeňte něco teplejšího na sebe, zima je v zámku pořádná. Bližší informace - www.zamekrajec.cz/….
Přeji hezký zážitek. ahoj
 

Zpět na obsah sekce Památky Přidat příspěvek • Zobrazeno 12x


© TIPYNAVYLETY.NET - http://tipynavylety.net/forum/38?r=4