Přihlaste se a využijte web naplno TIPYNAVYLETY.NET »

Zajímavé odkazy

 

Odkazy » Hrady a zámky 

přidat odkaz Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnota před odkazem znamená oblíbenost u našich uživatelů. Hlasovat mohou přihlášení uživatelé se statutem minimálně Pravidelného uživatele.

0 • Hrady Odkaz se otevře v novém okně https://www.hrady.cz Jazyk: cz navštíveno: 1753x
- Server Hrady.cz je virtuálním poutním místem a jako takové je nutné jej brát. Informace zde uvedené jsou postupně přidávány mnohými dobrovolnými návštěvníky tohoto serveru bez jakéhokoliv cíleného plánu. Hlavní náplní serveru je přinášet obecné informace o místech a místečkách, která stojí za shlédnutí, navštívení a k odpočinku. Server Hrady.cz se díky pomoci všech lidí, kteří rádi cestují a chtějí se podělit o zajímavá navštívená místa, stává "přehledníkem" památek a dalších míst a zároveň se profiluje jako rozcestník na oficiální nebo neoficiální stránky míst vytvořené příznivci, sdružením, kastelány či nadšenci onoho místa.

0 • Spissky hrad Odkaz se otevře v novém okně https://www.spisskyhrad.sk/ Jazyk: cz navštíveno: 327x
- V nadmorskej výške 634 m, na vápencovej skale prevyšujúcej okolitý terén o 200 m, vládne Spišskej kotline jedna z najcennejších pamiatok Spiša, národná kultúrna pamiatka Spišský hrad. Je nielen dokladom vývoja architektúry u nás od 12. do 18. storočia, ale svojou rozlohou prevyšujúcou 4 hektáre (presne 41 426 m2) sa považuje za jeden z najväčších hradných komplexov strednej Európy.

 

© TIPYNAVYLETY.NET - http://tipynavylety.net/odkazy/hrady