Přihlaste se a využijte web naplno TIPYNAVYLETY.NET »

Zajímavé odkazy

 

Odkazy » Zajímavé lokality 

přidat odkaz Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnota před odkazem znamená oblíbenost u našich uživatelů. Hlasovat mohou přihlášení uživatelé se statutem minimálně Pravidelného uživatele.

0 • V Praze za Muflony Odkaz se otevře v novém okně https://cestovani.idnes.cz/kam-o-vikendu-v-praze-za-muflony-do-kunratickeho-lesa-pcs-/tipy-na-vylet.aspx?c=A120315_130416_igcechy_tom Jazyk: cz navštíveno: 2223x
- http://cestovani.idnes.cz/kam-o-vikendu-v-praze-za-muflony-do-kunratickeho-lesa-pcs-/tipy-na-vylet.aspx?c=A120315_130416_igcechy_tom

0 • Řeka Morava - fotografie Odkaz se otevře v novém okně https://reka-morava.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 1557x
- Co jiného umí zemi Moravu charakterizovat lépe, než řeka Morava? Vydejte se od pramene Moravy podél jejích břehů přes Rakousko až na Slovensko pod hrad Devín k Dunaji.

0 • Řeka Labe - fotografie Odkaz se otevře v novém okně https://www.reka-labe.cz Jazyk: cz navštíveno: 1291x
- Největší českou řekou je Labe, byť o tom můžeme při pohledu na soutok s Vltavou v Mělníce pochybovat. Prohlédněte si fotografie řeky Labe od pramene přes celé Čechy.

0 • Řeka Orlice - fotografie Odkaz se otevře v novém okně https://reka-orlice.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 1222x
- Řeka Orlice je východočeskou řekou se dvěma prameny. Divoká Orlice pramení v Polsku. Tichá Orlice pramení nedaleko zemské hranice s Moravou. Je to řeka, která má duši.

0 • Řeka Tichá Orlice - fotografie Odkaz se otevře v novém okně https://ticha-orlice.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 1139x
- Řeka Tichá Orlice je jižním ramenem řeky Orlice. Postupně se zklidňující tok snad byl příčinou jména. Je též uváděna jako Choceňka.

0 • Památná místa naší historie Odkaz se otevře v novém okně https://pamatna-mista.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 1111x
- Zeměmi Koruny české šla historie a zanechávala po sobě významné stopy v krajině, architektuře a především v dědičné paměti lidí. Fotografie míst z dějepisu.

0 • Hradec Králové - fotografie Odkaz se otevře v novém okně https://hradec-kralove.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 1093x
- Fotogalerie nádherného města Hradec Králové. Každé město je možné vidět mnoha způsoby, podívejme se tím málo obvyklým na snímky z různých míst. Tematicky uspořádané.

0 • Řeka Divoká Orlice - fotografie Odkaz se otevře v novém okně https://divoka-orlice.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 1037x
- Řeka Divoká Orlice je severním ramenem řeky Orlice. Na mnoha místech vytváří nezapomenutelné skalní scenérie.

0 • České hory Odkaz se otevře v novém okně https://www.ceskehory.cz Jazyk: cz navštíveno: 586x
- Největší množství informací o českých horách na jednom místě !

 

© TIPYNAVYLETY.NET - http://tipynavylety.net/odkazy/lokality